Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka komercyjna, ul. Płochocińska

Płochocińska, Płochocin, mazowieckie

  • 22 176 000 zł
  • 50 400 m²
  • 440 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Adamczyk

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Płochocińska

Płochocińska, Płochocin, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

22 176 000 zł

50 400 m²

440 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Płochocińska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

22 176 000 zł 50 400 m² 440 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 22 176 000 zł (440 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: usługowa, 50 400 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Emperor, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EMP-GS-10488

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps 52.206404, 20.716985

Gmina Ożarów Mazowiecki, Płochocin ul. Płochocińska
Numery ewidencyjne 305/1-25 oraz 353/2 oraz 355
Istnieje możliwość powiększenia terenu o działkę 801

Media
prąd, woda i kanalizacja 60m od działki w ulicy Święcickiej
gaz w odległości 100m w ulicy Święcickiej
prąd, woda, gaz i kanalizacja w odległości 80m w ulicy Stołecznej

(...)

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

Zostaw telefon, oddzwonimy