Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Płochocin – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 179 000 zł143 m² 8 244,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

.: 0% pcc :. Nowoczesny bliźniak, narożny. 25 minut od centrum Warszawy. Powierzchnia: 143 m | Działka: 450 m A1 lok 2 - termin oddania do użytku: 2026 Dlaczego warto tu zamieszkać? Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł145 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem komfortowy dom wolnostojący w Płochocinie, położony w bliskiej odległości od stacji pkp - 600 m, 8 minut pieszo. Nowoczesny dom o powierzchni 117 m2 oferuje dużą, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 179 000 zł145 m² 8 131,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy układ pomieszczeń! (b5_lok_2) nowa inwestycja kameralnego osiedla w Płochocinie (ok. 5 min od Ożarowa Mazowieckiego) Przestronny, nowoczesny dom bliźniaczy z 5 pokojami, kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

0% prowizji od kupującego! Nowoczesne domy z ogródkami w spokojnej, bezpiecznej okolicy w miejscowości Płochocin, w powiecie warszawskim zachodnim zaledwie 25 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł143,34 m² 8 225,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do kontaktu, jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Projekt został przemyślany z myślą o wygodzie i funkcjonalności to idealna propozycja dla rodzin, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł143,99 m² 8 188,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pracuję również w weekendy i wieczory - zapraszam! Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Projekt został przemyślany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł143,57 m² 8 212,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jesteśmy dostępni także wieczorami i w weekendy - zadzwoń Atuty domu garaż + dodatkowe miejsce postojowe w cenie ogrzewanie podłogowe w całym domu wentylacja mechaniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 000 zł143,50 m² 7 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

**magnesy oferty (kluczowe korzyści):** * ? **ostatnie 4 jednostki** - Inwestycja na finiszu, odbierz klucze przed pełnią lata! * ? **działka 500m** - Prywatna przestrzeń na grill, basen.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł142,93 m² 8 178,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Nowoczesny bliźniak z ogrodem w Płochocinie - Twój dom, twoja oaza spokoju. Ten bliźniak o powierzchni 142,93 m w Płochocinie to idealna propozycja dla tych, którzy cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł144 m² 8 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszamy do odkrycia nowej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Płochocin miejsca, które spełnia marzenia każdej rodziny o idealnym domu. To wyjątkowa inwestycja, gdzie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 897 000 zł158,66 m² 11 956,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 667 m²

Komfortowy dom z ogrodem i dużym garażem | Święcice pod Warszawą Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny położony w zielonej, spokojnej części Święcic -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +3 km

Dom wolnostojący

Święcice

1 089 000 zł170 m² 6 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:333 m²

Na sprzedaż zaskakująco przestronny, 8 pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 170 m2/ użytkowej 139 m2, w Święcicach 5 km od Ożarowa Mazowieckiego. Dom idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +3 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ołtarzew

1 120 000 zł143,50 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa, niższa cena 1 120 000 pln zamiast 1 179 000 pln dzień otwarty W sobotę I niedzielę! Wykorzystaj moment rynkowy. Cena została obniżona o blisko 60 tysięcy złotych, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +3 km

Rynek pierwotny

1 290 000 zł207,58 m² 6 214,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

EN full English version below contact us anytime! ***oferta dewelopera. I pcc*** Nowoczesny dom z dużym ogródkiem od południa (200m2), wykończony w jasnej, przyjemnej kolorystyce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +3 km

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

kontakt   Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM z OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +5 km

Rynek pierwotny

1 060 000 zł109,05 m² 9 720,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Zostały tylko 1 dom , nie zwlekaj , umów się już dziś! Kameralne, nowoczesne osiedle w Umiastowie, blisko natury i centrum Warszawy Obecnie to 3 etap budowy osiedla. Domy gotowe do odbioru 2q.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +5 km

915 000 zł123 m² 7 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Bezczynszowy segment z ogródkiem w stanie deweloperskim Ożarów Mazowiecki, osiedle Zientarówka Na sprzedaż segment z prywatnym ogródkiem, położony na cichym i kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +6 km

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +6 km

1 450 000 zł157 m² 9 235,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujacy nie płaci prowizji. Dom w stanie deweloperskim. Oferujemy Państwu do kupienia dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej słonecznej działce 500m2, położony tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +6 km

1 290 000 zł135 m² 9 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Do sprzedania segment środkowy w Ożarowie Mazowieckim ul. Księstwa Warszawskiego. Dom 135 m2, ogród 166 m2, jest to osiedle zamknięte wjazd na pilota. Na osiedlu 2 prywatne miejsca parkingowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Płochocin +6 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł144 m² 8 188,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Najlepsze domy sprzedają się od razu. Zadzwoń już teraz! Jestem dostępny wieczorami i w weekendy Atuty domu garaż + dodatkowe miejsce postojowe w cenie ogrzewanie podłogowe w całym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł144 m² 8 212,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do kontaktu, jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł143 m² 8 225,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zadzwoń teraz - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy. Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji i 0% podatku pcc Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom. Projekt ten został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płochocin

Płochocin,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1. Finanse: transparentność i Oszczędność na Starcie Zakup tej nieruchomości to czysta matematyka. Kupując bezpośrednio od dewelopera, zyskujesz realne oszczędności, które możesz przeznaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł145 m² 8 140,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 144 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 179 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 144 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł144 m² 8 212,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 179 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł145 m² 8 140,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 144 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 179 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płochocin

Płochocin,mazowieckie

1 099 000 zł144 m² 7 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz balansu między spokojem natury a dynamiką stolicy? Ta inwestycja w Płochocinie (gm. Ożarów Mazowiecki) to strategiczny wybór dla osób, które liczą czas i pieniądze. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 149 000 zł144 m² 8 003,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 149 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 120 050 zł143 m² 7 813,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 120 050 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 149 000 zł145 m² 7 932,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płochocin

Płochocin,mazowieckie

1 099 000 zł144 m² 7 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną promocja ograniczona czasowo Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie odpowiem na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 149 000 zł144 m² 8 003,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 169 000 zł144 m² 8 142,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 169 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 149 000 zł144 m² 8 003,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 149 000 zł145 m² 7 932,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 144 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 149 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 144 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 169 000 zł143 m² 8 155,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 150 000 zł144 m² 7 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w inwestycji Przystanek Płochocin. Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 150 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 170 000 zł144 m² 8 125,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w inwestycji Przystanek Płochocin. Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 170 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 170 000 zł143 m² 8 162,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w inwestycji Przystanek Płochocin. Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 110 550 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij